KURUMSAL

VİZYONUMUZ
Akhan Özel Güvenlik; 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun, yürürlükteki kanun ve yönetmelikler ile şirket prensiplerinden asla ödün vermeden, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ' ni her zaman ön planda tutarak çağın tüm modern teknik cihaz ve teçhizatlarıyla görev yapan ve kendini sürekli yenileyerek sektöründe lider olmayı ilke edinmiştir.
Böylece siz değerli müşterilerimize Profesyonel, Kaliteli ve Ekonomik hizmet vermek hedefi ile görev talimatınızı bekleyen bir güvenlik danışmanınız' dır.

MİSYONUMUZ
Profesyonel yönetimimiz, Ciddi yaklaşımımız ve güvenlik görevlilerimizin seçiminde gösterdiğimiz titizliğimizle; planladığımız hedeflere doğru, sizin destek ve güveninizle hızla ilerlemekteyiz.

GÜVENLİK AÇISINDAN
- Sizlerin kendinizi daha rahat, huzurlu, güvenli bir ortamda hissetmenizi sağlamak,
- Güvenlik ile ilgili konularda harcayacağınız zamanı minimuma indirerek sizlerin kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmanızı sağlamak,
- İş yerinizi / Evinizi, kendi iş yerimiz, evimiz gibi kabul ederek sorumluluğumuzu ve görev bilincimizi sizlerin huzuru ve güvenliği için en üst seviyede tutmak sureti ile yerine getirmek.

GÖREV ALDIĞIMIZ SAHADA GÖREVE BAŞLADIĞIMIZ ANDAN İTİBAREN
- Yapacağımız denetlemelerde, hizmetin ve sistemin en üst seviyede olması sağlanacak.
- Siz değerli müşterilerimize, her türlü bilgi raporlanacaktır.